"Myślę pozytywnie" - kampania edukacyjna dla uczniów

„Myślę pozytywnie” to nowa kampania społeczno-edukacyjna skierowana do uczniów oraz osób zajmujących się opieką, w szczególności nauczycieli, wychowawców oraz pedagogów i rodziców. Kampania dotyczy rozwoju, bezpieczeństwa oraz zdrowia psychicznego.
22 listopada 2017

Bezpłatne szkolenia z JPK dla mikroprzedsiębiorców

W każdy listopadowy wtorek urzędy skarbowe w całej Polsce prowadzą szkolenia skierowane do mikroprzedsiębiorców dotyczące tworzenia i przesyłania plików JPK_VAT.
13 listopada 2017

Szkolenia z etyki dziennikarskiej dla TVP

O szkoleniach z etyki dziennikarskiej dla pracowników m.in. „Wiadomości” i „Panoramy” zadecydowała dyrekcja TAI w związku z niedawną aferą spowodowaną śmiałym, lecz nierzetelnym tekstem Ziemowita Kossakowskiego na temat rezydentów.
9 listopada 2017

Rewolucja w ochronie danych osobowych – najważniejsze zmiany

RODO lub inaczej GDPR, czyli unijne rozporządzenie z kwietnia 2016 r. to prawdziwa rewolucja w zakresie ochrony danych osobowych. Regulacja wchodzi w życie 25 maja 2018 r. w państwach członkowskich UE, a więc również w Polsce. Wskazujemy najważniejsze zmiany, które wprowadza.
3 listopada 2017

Lekarz rezydent – co to właściwie znaczy?

W ostatnim czasie masowe media bardzo często poruszają temat rezydentów przez pryzmat ich zarobków w Polsce. Chcielibyśmy przybliżyć Wam to pojęcie, abyście mogli w pełni zrozumieć kim właściwie jest rezydent oraz jakie miejsce w systemie szkoleń lekarskich zajmuje.

16 października 2017

Kurs dobrych manier dla taksówkarzy

Rzymskie władze zdecydowały się zorganizować swoim taksówkarzom kurs dobrych manier oraz znajomości języka angielskiego, gdyż jak podkreślają, kierowcy taksówek to wizytówka Wiecznego Miasta, w związku z czym muszą być symbolem gościnności.

9 października 2017