Szkolenia JPK dla mikroprzedsiębiorców

Od stycznia mikroprzedsiębiorcy mają nowe obowiązki - zobowiązani są do 26 lutego złożyć Jednolity Plik Kontrolny. W związku z tym US w całej Polsce organizują szkolenia z JPK.
19 lutego 2018

"Myślę pozytywnie" - kampania edukacyjna dla uczniów

„Myślę pozytywnie” to nowa kampania społeczno-edukacyjna skierowana do uczniów oraz osób zajmujących się opieką, w szczególności nauczycieli, wychowawców oraz pedagogów i rodziców. Kampania dotyczy rozwoju, bezpieczeństwa oraz zdrowia psychicznego.
22 listopada 2017

Bezpłatne szkolenia z JPK dla mikroprzedsiębiorców

W każdy listopadowy wtorek urzędy skarbowe w całej Polsce prowadzą szkolenia skierowane do mikroprzedsiębiorców dotyczące tworzenia i przesyłania plików JPK_VAT.
13 listopada 2017

Szkolenia z etyki dziennikarskiej dla TVP

O szkoleniach z etyki dziennikarskiej dla pracowników m.in. „Wiadomości” i „Panoramy” zadecydowała dyrekcja TAI w związku z niedawną aferą spowodowaną śmiałym, lecz nierzetelnym tekstem Ziemowita Kossakowskiego na temat rezydentów.
9 listopada 2017

Rewolucja w ochronie danych osobowych – najważniejsze zmiany

RODO lub inaczej GDPR, czyli unijne rozporządzenie z kwietnia 2016 r. to prawdziwa rewolucja w zakresie ochrony danych osobowych. Regulacja wchodzi w życie 25 maja 2018 r. w państwach członkowskich UE, a więc również w Polsce. Wskazujemy najważniejsze zmiany, które wprowadza.
3 listopada 2017

Lekarz rezydent – co to właściwie znaczy?

W ostatnim czasie masowe media bardzo często poruszają temat rezydentów przez pryzmat ich zarobków w Polsce. Chcielibyśmy przybliżyć Wam to pojęcie, abyście mogli w pełni zrozumieć kim właściwie jest rezydent oraz jakie miejsce w systemie szkoleń lekarskich zajmuje.

16 października 2017