Zapraszamy do współpracy w ramach systemu Educationis wszystkie firmy szkoleniowe- bez względu na branżę i rodzaj szkoleń. Dołącz do naszej bazy szkoleniowej i zdobądź nowych klientów dzięki regularnym akcjom promocyjnym. Więcej informacji poniżej.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE


Serwis educationis.pl to połączenie dwóch funkcjonalności: bazy szkoleń z intuicyjną wyszukiwarką oraz platformy sprzedażowej karnetów rabatowych na wszystkie szkolenia w bazie. W serwisie prezentowane są wyłącznie szkolenia objęte zniżką dla osób posiadających karnet zniżkowy. Minimalna wysokość zniżki to 5% dla szkoleń stacjonarnych dwudniowych bądź dłuższych oraz 10% w przypadku szkoleń stacjonarnych jednodniowych oraz e-learningów.

Jak to działa?

 1. Zapis na szkolenie
 2. Użytkownicy serwisu Educationis wyszukują szkolenia za pomocą wyszukiwarki poprzez wybór interesujących ich kryteriów. W przypadku chęci wzięcia udziału w danym szkoleniu użytkownik przechodzi na stronę organizatora wybranego przez niego szkolenia z pomocą przycisku "Przejdź na stronę organizatora" znajdującego się na stronie każdego szkolenia. Użytkownik dokonuje zapisu na szkolenie za pośrednictwem strony organizatora i zgodnie z przyjętą u niego procedurą. Ta częśc przebiega bez naszej ingerencji - zainteresowany danym szkoleniem użytkownik zostaje przez nas przekierowany do organizatora tego szkolenia.
 1. Weryfikacja karnetu
 2. W przypadku gdy użytkownik zainteresowany danym szkoleniem jest jednocześnie posiadaczem karnetu zniżkowego Educationis powinien w trakcie procesu zapisu na wybrane szkolenie podać numer karnetu, który następnie organizator może zweryfikować pod kątem poprawności oraz daty ważności za pośrednictwem naszego wewnętrznego systemu (dostęp do niego nadajemy oczywiście po nawiązaniu współpracy).
 1. Udzielenie zniżki
 2. Po poprawnej weryfikacji karnetu organizator udziela użytkownikowi zniżki na szkolenie w wysokości wskazanej w podpisanej z nami umowie współpracy. Istnieje możliwość łączenia zniżki wynikającej z karnetu z innymi rabatami organizatora.

KORZYŚCI DLA FIRM SZKOLENIOWYCH - PARTNERÓW


Dołączając do bazy szkoleń Educationis zyskujesz przede wszystkim:

 • szerokie grono odbiorców - za pośrednictwem biuletynu Podatki.biz, który dociera codziennie do pół miliona użytkowników, będziemy informować o szkoleniach naszych Partnerów;
 • efektywny kanał dystrybucji szkoleń - szkolenia naszych Partnerów łatwo odnaleźć w bazie Educationis za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki szkoleń;
 • regularne akcje promocyjne - jednym z podstawowych zadań w ramach współpracy z naszymi Partnerami jest regularna promocja szkoleń dostępnych w bazie Educationis. Akcje promocyjne będziemy przeprowadzać między innymi w serwisie www.podatki.biz, który obecnie gromadzi ponad pół miliona zarejestrowanych czytelników (więcej na ten temat w sekcji O nas), a ponadto na stronach internetowych naszych partnerów biznesowych oraz w specjalistycznych serwisach internetowych.
  Możliwa jest również subskrypcja cotygodniowego newslettera Educationis promującego najbliższe i najciekawsze szkolenia.

Udział w projekcie Educationis dla firm - Partnerów jest bezpłatny i nie wiąże się z dodatkowym nakładem pracy, gdyż to po naszej stronie leży wprowadzanie oraz aktualizacja szkoleń w bazie. Od Partnerów oczekujemy jedynie informacji w formie mailowej o nowych szkoleniach bądź zmianach w dotychczasowych.


NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY


Aby dołączyć do bazy szkoleniowej Educationis wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub w inny sposób wskazany w zakładce Kontakt. Zachęcamy do zapoznania się z draftem umowy o współpracy. Prosimy pamiętać, iż stroną umowy jest TaxNet Sp. z o.o., czyli właściciel serwisu educationis.pl (więcej na ten temat w sekcji O nas).

Po przeczytaniu i podpisaniu umowy oraz załączników prosimy o ich przesłanie w dwóch, opatrzonych podpisem egzemplarzach na adres naszej siedziby w Tychach. Następnie odeślemy sygnowany przez nas egzemplarz i będziemy mogli rozpocząć współpracę.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną zawierającą najważniejsze informacje dotyczące współpracy w ramach serwisu Educationis.

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


PODSUMOWANIE


Poniżej przedstawiamy tabelę, która w zwięzły i przejrzysty sposób wskazuje najważniejsze zadania spoczywające po stronie serwisu Educationis i jego Partnerów.

Educationis Partner
wprowadzanie nowych szkoleń do systemu po uzyskaniu odpowiedniej informacji od Partnera informacja o nowych szkoleniach (mailowo)
aktualizacja szkoleń dostępnych w bazie po uprzedniej informacji od Partnera informacja o zmianach w szkoleniach, np. odwołanie szkolenia, zmiana terminu/miejsca, brak miejsc itp. (mailowo)
regularne promocje serwisu między innymi w popularnym serwisie podatki.biz udzielanie zniżek dla posiadaczy karnetów zniżkowych Educationis zgodnie z umową współpracy
cotygodniowa wysyłka newslettera zawierającego informacje o zbliżających się szkoleniach dla jego subskrybentów procedura zapisu uczestnika na szkolenie- ten element spoczywa w całości w rękach Partnera i bez udziału Educationis