Karnet zniżkowy Educationis to sposób na znaczące obniżenie kosztów szkoleń w Twojej firmie. Kosztów, których nie sposób uniknąć – doskonalenie zawodowe i rozwój osobisty pracowników są niezbędne dla wzrostu każdej organizacji. Na naszej stronie znajdziesz informacje o szkoleniach i wysokości zniżek, do których uprawnieni są posiadacze karnetu Educationis. Skorzystaj z wyszukiwarki Educationis, aby szybko odszukać interesujące Cię szkolenia, a następnie weź w nich udział ze zniżką nawet do 20%.ZNAJDŹ SZKOLENIE
Skorzystaj z naszej prostej i intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarki, aby odnaleźć szkolenia o interesującej Cię tematyce oraz w dogodnym miejscu i czasie.
A może szkolenie bez wychodzenia z domu? Sprawdź naszą bazę kursów e-learningowych.
Jeżeli chcesz przeglądać pełną ofertę aktualnych szkoleń zachęcamy do odwiedzenia sekcji Aktualne szkolenia.
KUP KARNET ZNIŻKOWY
Wybrałeś szkolenie? Świetnie! Chciałbyś wziąć w nim udział ze zniżką? Jeśli tak, kup karnet zniżkowy Educationis i odbieraj zniżki nawet do 20% na wszystkie szkolenia w naszej bazie. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy, że podasz organizatorowi szkolenia numer karnetu otrzymany od nas w wiadomości e-mail. Wejdź na zakładkę O karnecie i dowiedz się więcej. Zafunduj sobie lub swojej firmie realne oszczędności przez 2 lata (karnet uprawnia do zniżek na szkolenia w czasie 24 miesięcy od dnia jego aktywacji).
ZNAJDŹ SZKOLENIE
Skorzystaj z naszej prostej i intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarki, aby odnaleźć szkolenia o interesującej Cię tematyce oraz w dogodnym miejscu i czasie. A może szkolenie bez wychodzenia z domu? Sprawdź naszą bazę kursów e-learningowych. Jeżeli chcesz przeglądać pełną ofertę aktualnych szkoleń zachęcamy do odwiedzenia sekcji Aktualne szkolenia.
KUP KARNET
Wybrałeś szkolenie? Świetnie! Chciałbyś wziąć w nim udział ze zniżką? Jeśli tak, kup karnet zniżkowy Educationis i odbieraj zniżki nawet do 20% na wszystkie szkolenia w naszej bazie. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy, że podasz organizatorowi szkolenia numer karnetu otrzymany od nas w wiadomości e-mail. Wejdź na zakładkę O karnecie i dowiedz się więcej. Zafunduj sobie lub swojej firmie realne oszczędności przez 2 lata (karnet uprawnia do zniżek na szkolenia w czasie 24 miesięcy od dnia jego zakupu).
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Karnet kupiony? Doskonała decyzja! Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu ze zniżką wystarczy, że przejdziesz na stronę organizatora i za pośrednictwem jego serwisu zapiszesz się na szkolenie, podając numer Twojego karnetu zniżkowego.
Pamiętaj, że karnet ważny jest przez 24 miesiące od dnia jego aktywacji i uprawnia do zniżek na wszystkie szkolenia w naszej bazie!
ZAPŁAĆ I WEŹ UDZIAŁ
Opłać wybrane szkolenie zgodnie z wytycznymi wskazanymi na stronie organizatora szkolenia. Wystarczy, że podasz organizatorowi numer karnetu Educationis, aby uzyskać zniżkę na wybrane szkolenie.
To wszystko. Teraz po prostu weź udział w wybranych zajęciach i zdobywaj nowe umiejętności bez przepłacania!
ZAPISZ SIĘ
Karnet kupiony? Doskonała decyzja! Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu ze zniżką wystarczy, że przejdziesz na stronę organizatora i za pośrednictwem jego serwisu zapiszesz się na szkolenie, podając numer Twojego karnetu zniżkowego. Pamiętaj, że karnet ważny jest przez 24 miesiące od dnia jego aktywacji i uprawnia do zniżek na wszystkie szkolenia w naszej bazie!
ZAPŁAĆ I WEŹ UDZIAŁ
Opłać wybrane szkolenie zgodnie z wytycznymi wskazanymi na stronie organizatora szkolenia. Wystarczy, że podasz organizatorowi numer karnetu Educationis, aby uzyskać zniżkę na wybrane szkolenie. To wszystko. Teraz po prostu weź udział w wybranych zajęciach i zdobywaj nowe umiejętności bez przepłacania!