SORTOWANIE

Delegacje krajowe i zagraniczne - teoria i praktyka

e-kurs
Online
2018-06-26
356,70 zł
Wyjazdy służbowe pracowników i właścicieli firm zwykle stanowią znaczący składnik kosztów. Problemy występują na styku dwóch grup przepisów - prawa pracy i regulacji podatkowych. Problemy te szczególnie nasilają się w wypadku delegacji zagranicznych. Prawidłowe dokumentowanie i rozliczanie delegacji jest bardzo pracochłonne - jeżeli sporządzane jest ręcznie. Trudno też uniknąć błędów. Prezentujemy rewolucyjny e-kurs - po raz pierwszy Uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej otrzymują również program - Delegacje podatki.biz - pozwalający zapewnić prawidłowe i błyskawiczne rozliczenie nawet najbardziej złożonych przypadków wyjazdów służbowych.
szczegóły

Zrozumieć VAT - e-learning

e-kurs
Online
2018-07-04
356,70 zł

VAT należy do podatków najtrudniejszych w rozliczaniu. Praktycznie wszyscy prędzej czy później natrafiamy na problemy związane z podatkiem od towarów i usług. Tracimy mnóstwo czasu na szukanie rozwiązań, wertowanie przepisów, przeszukiwanie serwisów internetowych. Tymczasem podatek ten można zrozumieć i stać się w ciągu zaledwie paru miesięcy ekspertem od VAT. Jak?

Prezentujemy rewolucyjny e-kurs, który pozwoli Ci, po jego ukończeniu, poruszać się w zagadnieniach VAT bez lęku i obaw popełnienia błędu. I - co bardzo ważne - w kursie uczestniczysz wtedy, kiedy masz czas. Ukończysz go w terminie, który sam sobie wyznaczysz.

szczegóły

Krajowa Administracja Skarbowa - nowe zasady kontroli i obrony podatników - e-learning

e-kurs
Online
2018-07-06
356,70 zł
Czynności prowadzone przez organy podatkowe bez względu na czas i okoliczności zawsze wyzwalają w nas spory ładunek stresu. Nic dziwnego - wynik bywa niepewny, a każdy błąd i niedopatrzenie ujawnione w trakcie postępowania mogą spowodować poważne konsekwencje. Podatnicy, którzy nie wiedzą, jak się bronić, narażeni są na represyjne działania organów - jak wiemy, nie zawsze uzasadnione. Obowiązująca już ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej zrewolucjonizowała zasady prowadzenia kontroli i zwiększyła uprawnienia kontrolujących, pogarszając jednocześnie pozycję kontrolowanych.
szczegóły
  • 1