Jest jeden prosty i dość oczywisty powód, dla którego Twoja firma powinna dysponować karnetem zniżkowym Educationis. Ten powód to realne oszczędności. Często już przy zakupie dwóch miejsc szkoleniowych koszt karnetu się zwróci – zależy to oczywiście od ceny szkolenia i wartości udzielanych zniżek przez konkretnych Partnerów.

Karnet zniżkowy jest ważny przez 24 miesiące licząc od daty jego aktywacji 
i uprawnia do zniżek na wszystkie szkolenia dostępne w bazie educationis.pl.

AKTYWACJA
Aktywacja karnetu następuje w momencie jego zakupu. Od tej chwili możesz korzystać ze zniżek na wszystkie szkolenia dostępne w bazie educationis. Wystarczy, że podczas zapisu na wybrane szkolenie podasz Organizatorowi numer karnetu (otrzymasz go od nas w osobnej wiadomości e-mail). W kilka dni od daty zakupu otrzymasz od nas, za pośrednictwem Poczty Polskiej, karnet zniżkowy Educationis, który będziesz mógł mieć zawsze przy sobie.

WYGLĄD
Karnet ma postać karty o wymiarach zwykłej karty kredytowej. Umieszczone są na nim informacje dotyczące daty ważności karnetu, jego właściciela (może to być dowolna organizacja/firma lub osoba fizyczna – prowadząca lub nie działalność gospodarczą) oraz numer seryjny. Ale – co ważne – osoba uczestnicząca w szkoleniu nie musi nim fizycznie dysponować w dniu szkolenia – karta służy przede wszystkim do łatwego dostępu do danych niezbędnych przy zamawianiu uczestnictwa w szkoleniu.
 

przód karnetu    tył karnetu

ZNIŻKI
Karnet zniżkowy Educationis pozwala na korzystanie ze zniżek w wysokości od 5% do nawet 25% przy zakupie szkoleń organizowanych przez naszych Partnerów. Dla skorzystania ze zniżki wystarczające jest podanie Organizatorowi szkolenia numeru karnetu. Każdy karnet pozwala na skorzystanie z jednej zniżki dla konkretnego szkolenia w jednym dniu.

Przykładowo – jeżeli w ciągu miesiąca pracownicy firmy skorzystają z 12 różnych szkoleń w 12 różnych dniach, firma uzyska 12 zniżek. W przypadku, w którym w tym samym szkoleniu ma uczestniczyć więcej niż jedna osoba z firmy, dla uzyskania zniżek dla wszystkich osób wystarczy posiadanie karnetu dla każdej z nich. Dlatego jeśli w szkoleniach biorą udział jednocześnie dwie lub więcej osób, dobrze jest mieć więcej niż jeden karnet zniżkowy.

W obrębie jednej organizacji/firmy z karnetu mogą korzystać wszyscy jej pracownicy – pod warunkiem, że z jednego karnetu na jednym szkoleniu korzysta jeden pracownik. Jeżeli karnet kupuje osoba fizyczna dla swoich celów osobistych, z karnetu mogą korzystać również bliscy – małżonek, wstępni i zstępni, noszący to samo nazwisko. Karnet ma ważność 24 miesięcy i kosztuje 290 zł.

DOSTAWA
Karnet otrzymasz za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 3 - 5 dni roboczych od dnia wysyłki. Koszty wysyłki pokrywamy w całości my. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia podstrony dotyczącej dostaw i płatności w educationis.pl.

STAWKA VAT
Nabycie karnetu nie jest opodatkowane podatkiem VAT – podana cena jest ostateczną ceną brutto. Nabycie dokumentowane jest notą księgową obciążeniową, wystawioną przez TaxNet Sp. z o.o. w Tychach.