Nasze doświadczenieDziałamy już od 2000 r.
Educationis.pl to serwis stworzony przez TaxNet Sp. z o.o.- właściciela wysoko cenionej platformy prawa podatkowego i gospodarczego Podatki.biz, z którego korzysta obecnie ponad 500 000 zarejestrowanych użytkowników. TaxNet zajmuje się również produkcją oprogramowania dla branży rachunkowej, a ponadto może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji szkoleń z tematyki rachunkowości i prawa podatkowego. Spółka ma też udziały w kilku spółkach zależnych działających w branżach finansowej, e-usług i e-handlu oraz w branży wydawniczej. TaxNet to wysoka i stabilna pozycja na rynku usług edukacyjnych i wydawniczych już od ponad 15 lat!


Dlaczego my?Dlaczego my?
Jako doświadczony gracz na rynku szkoleniowym współpracujemy z profesjonalnymi trenerami i konsultantami, niezmiennie od ponad 15 lat zapewniając najwyższą jakość specjalistycznych usług. Po prostu: wiemy, co robimy! Projekt Educationis kierujemy do wszystkich osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności zarówno te przydatne w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zamiast spędzać niezliczone godziny na przeglądaniu pojedynczych ofert szkoleniowych zajrzyj do Educationis.pl- zawsze aktualnej bazy szkoleniowej o różnorodnej tematyce. A jeśli chcesz odbierać zniżki na szkolenia w wysokości do nawet 20% zachęcamy do zakupu karnetu zniżkowego Educationis.
Podsumowując: Educationis.pl to szeroki wybór szkoleń zróżnicowanych tematycznie dla Ciebie lub Twojej firmy oraz zniżki nawet do 20% z naszym karnetem rabatowym!


Nasz zespółNasz zespół
Nasz zespół to niewielka grupa doświadczonych osób oddanych swojej pracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania- zachęcamy do odwiedzenia zakładki z danymi kontaktowymi. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Poniżej prezentujemy nasz skład

OlaOla - specjalista ds. współpracy
Główny opiekun projektu Educationis.pl. Osoba, z którą będziecie się kontaktować najczęściej. Uśmiechnięta i zorganizowana. Masz pytania dotyczące zasad działania karnetu czy konkretnego szkolenia? A może jesteś firmą szkoleniową i chcesz do nas dołączyć? Śmiało, pisz bezpośrednio na a.marek@educationis.pl.

MagdaMagda - specjalista ds. szkoleń
Opiekunka szkoleń, której śmiech po prostu zaraża. Zorganizowana i niezastąpiona w swoim fachu.

AnetaAneta - specjalista ds. szkoleń
Zawsze uśmiechnięta opiekunka szkoleń, nasza biurowa gaduła. Niewątpliwie zna się na tym, co robi.

MonikaMonika - specjalista ds. organizacji szkoleń
Niezastąpiona organizatorka szkoleń, która dba o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a uczestnicy szkoleń zadowoleni i zawsze poinformowani.

BoguśBoguś - asystent zarządu ds. sprzedaży
Czyli człowiek orkiestra: koordynator działań całego zespołu, grafik i nasz "techniczny", który błyskawicznie naprawia wszelkie awarie.

MirekMirek - programista
W branży e-commerce ogniwo niezastąpione, czyli programista z wieloletnim doświadczeniem, który dba o wszystkie nasze serwisy internetowe.


Gdzie jesteśmy?Gdzie jesteśmy?
Nasza centrala mieści się w najbardziej zielonym zakątku Śląska- Tychach, położonych w odległości około 20 km od Katowic i 80 km od Krakowa. Nasze miasto liczy obecnie ponad 128 000 mieszkańców, a najbardziej znane jest z Tyskich Browarów Książęcych. Centrala TaxNet znajduje się w tyskiej dzielnicy Wilkowyje na ulicy Młyńskiej 13A.