E-faktury w praktyce - czyli jak beznakładowo, szybko i bezpiecznie wdrożyć e-faktury w firmie

e-kurs
2018-09-10
Online
183,27 zł
do ustalenia
RABAT Z KARNETEM EDUCATIONIS
20%
ZAMÓW KARNET!

Większość przedsiębiorców jest przekonana, że wdrożenie e-faktur wiąże się ze stosowaniem skomplikowanych procedur, bezpiecznego e-podpisu oraz specjalnego systemu przechowywania. Tymczasem od 1 stycznia 2013 r. stosowanie e-faktur nie wymaga już elektronicznego podpisu kwalifikowanego, a ich wdrożenie jest praktycznie beznakładowe. Za to oszczędności są poważne - nie tylko koszty przesyłek i wydruku, ale również koszty przechowywania i dostępu do faktur po wdrożeniu e-faktur ulegają znacznemu zmniejszeniu. Część odbiorców oczywiście woli otrzymywać faktury papierowe - ale ponad 75% procent odbiorców akceptuje otrzymywanie faktur drogą elektroniczną. A to oznacza znaczne oszczędności finansowe i czasowe dla wszystkich przedsiębiorców.

 

Zapraszamy na e-kurs: E-faktury w praktyce - czyli jak beznakładowo, szybko i bezpieczne wdrożyć e-faktury w firmie

 

Dla kogo przeznaczony jest e-kurs?
E-kurs kierujemy do przedsiębiorców, osób odpowiedzialnych za fakturowanie w firmie, zarządów i kierownictwa firm, biur rachunkowych i ich pracowników, doradców biznesowych i finansowych.

Jak przebiego e-kurs? W kursie uczestniczysz wtedy, kiedy masz czas. Ukończysz go w terminie, który sam sobie wyznaczysz. Materiały szkoleniowe będą przesyłane co tydzień w formie e-booka na Twój adres e-mail.
Dla każdej lekcji kursu udostępniamy test on-line. Rozwiązując test, sprawdzasz swoją wiedzę i jednocześnie utrwalasz zdobyte wiadomości. Po rozwiązaniu testu otrzymasz informację o wyniku. Jeśli będzie niezadowalający, będziesz mógł rozwiązać kolejny test z tego zakresu - udostępnimy go następnego dnia. Historia testów, pytania i odpowiedzi z komentarzem, a także osiągnięte przez Ciebie wyniki będą widoczne w Twoim panelu osobistym. Jeżeli akurat jesteś na urlopie lub nie masz czasu, nic nie szkodzi. Do momentu rozwiązania testu będzie on dostępny w Twoim panelu osobistym.
Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat poświadczający jego ukończenie i płytę CD ze wszystkimi materiałami.
I jeszcze jedna bardzo istotna rzecz - cena. Wynosi ona tylko 149 zł netto. W jej ramach otrzymasz 3 lekcje w formie e-booka, dostęp do testów oraz certyfikat poświadczający ukończenie kursu.

Organizator szkolenia:
Dział szkoleń podatki.biz

Koszt szkolenia:
290 zł netto (356,70 zł brutto)

Cena obejmuje:

 • materiały szkoleniowe w formie elektronicznej,
 • dostęp do testów on-line,
 • płytę CD z materiałami do kursu - po jego ukończeniu,
 • certyfikat poświadczający ukończenie kursu.
Organizator: Podatki biz
 1. Lekcja 1
  Faktury i e-faktury - regulacje prawne z komentarzem
 1. Lekcja 2
  Różne modele e-fakturowania - zalety i wady
 1. Lekcja 3
  Bezkosztowe wdrożenie e-fakturowania w firmie krok po kroku
Karnet Educationis to sposób na znaczące obniżenie kosztów szkoleń (zarówno tych osobistych, jak i firmowych). Dzięki naszemu karnetowi będziesz miał dostęp do zniżek na wszystkie szkolenia dostępne na educationis.pl nieprzerwanie przez 2 lata! więcej>>

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
na stronie organizatora