Holowanie narciarza wodnego - 2 DNI

Otwarte
2018-08-18
Osiek
300,00 zł
do ustalenia
RABAT Z KARNETEM EDUCATIONIS
10%
ZAMÓW KARNET!

Nauczymy Cię jak bezpiecznie i świadomie holować osoby na nartach wodnych, „bananie”, kole i innych elementach „rozrywkowych” na wodzie. Szkolimy do skutku, czyli do pełnego opanowania wszystkich manewrów. Zajęcia prowadzimy na nowoczesnych jachtach motorowych typu RIB: Marlin 470 Tornado (silnik Suzuki 60 KM) lub OCEANIC 580c Tsunami (silnik Suzuki 140 KM).

Cały kurs trwa 2 dni i składa się z zajęć teoretycznych (1 dzień w godzinach popołudniowych/wieczornych) oraz praktycznych (pływanie na motorówce w porze dziennej). W drugi dzień odbywa się egzamin teoretyczno-praktyczny.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie zaobserwowaliśmy, że taki rozkład kursu pozwala na przyswojenie całej wiedzy i spokojne podejście do egzaminu

Uprawnienia wynikające z posiadania patentu:

  • Uprawnia do turystyki wodnej na jachtach motorowodnych przy holowaniu narciarza wodnego.
  • Uprawnia do turystyki wodnej na jachtach motorowodnych przy holowaniu innych obiektów pływających, służących do uprawiania sportu lub rekreacji z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych.

Do kogo kierowane jest szkolenie?
Dla każdego pełnoletniego posiadacza co najmniej patent sternika motorowodnego.

Organizator: charter edu pl

Czego nauczymy Cię na szkoleniu?

  • Znaków i sygnałów sternik-narciarz oraz narciarz-sternik
  • Zasad bezpieczeństwa podczas holowania obiektów pływających
  • Zasad praktycznego holowania za motorówką
  • Przepisów i oznakowania
Karnet Educationis to sposób na znaczące obniżenie kosztów szkoleń (zarówno tych osobistych, jak i firmowych). Dzięki naszemu karnetowi będziesz miał dostęp do zniżek na wszystkie szkolenia dostępne na educationis.pl nieprzerwanie przez 2 lata! więcej>>

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
na stronie organizatora