Sukcesja finansowa, planowanie spadkowe, zabezpieczenie kapitału|online

e-kurs
2018-04-05
online
356,70 zł
do ustalenia
RABAT Z KARNETEM EDUCATIONIS
20%
ZAMÓW KARNET!

Coraz więcej czasu poświęcamy pracy i aktywności gospodarczej. Wszystko po to, aby zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo, wykształcenie i stabilność finansową w przyszłości.

Wiele zagrożeń wynikających z istniejących i przyszłych zobowiązań właścicieli majątku można wyeliminować, stosując ogólnodostępne, niedrogie i legalne instrumenty prawne. Każdy z Was może dowiedzieć się, jak to zrobić.

Dlatego opracowaliśmy rewolucyjny e-kurs: Sukcesja finansowa, planowanie spadkowe, zabezpieczenie kapitału. Po jego ukończeniu z pewnością będziecie wiedzieli, co należy zrobić, aby uniknąć niebezpieczeństw.

Jak przebiega e-kurs?

 

W kursie uczestniczysz wtedy, kiedy masz czas. Ukończysz go w terminie, który sam sobie wyznaczysz. Materiały szkoleniowe, ilustrowane wieloma przykładami, będą przesyłane co tydzień w formie e-booka na Twój adres e-mail. Materiały pisane są w sposób zrozumiały i przyjazny przez eksperta podatki.biz - ich zadaniem jest stopniowe wprowadzenie Uczestników kursu w trudną tematykę pełnej księgowości, od zagadnień stosunkowo prostych aż do tych, które budzą największe wątpliwości.

Dla każdej lekcji kursu udostępniamy test on-line. Rozwiązując test, sprawdzasz swoją wiedzę i jednocześnie utrwalasz zdobyte wiadomości. Po rozwiązaniu testu otrzymasz informację o wyniku. Jeśli będzie niezadowalający, będziesz mógł rozwiązać kolejny test z tego zakresu - udostępnimy go następnego dnia. Historia testów, pytania i odpowiedzi z komentarzem, a także osiągnięte przez Ciebie wyniki będą widoczne w Twoim panelu osobistym. Jeżeli akurat jesteś na urlopie lub nie masz czasu, nic nie szkodzi. Do momentu rozwiązania testu będzie on dostępny w Twoim panelu osobistym.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat poświadczający jego ukończenie i płytę CD ze wszystkimi materiałami.

 

Organizator: Podatki biz
1. Dziedziczenie w polskim prawie - omówienie stanu prawnego (1) Dziedziczenie ustawowe Pojęcie spadku. Aktywa i Pasywa - problemy spadkobierców; Dziedziczenie testamentowe 2. Dziedziczenie w polskim prawie - omówienie stanu prawnego (2) Zachowek, zapis windykacyjny - problemy spadkobierców Stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku- procedury sądowe i notarialne 3. Sukcesja finansowa w Rodzinie - jak się do niej przygotować (1) Rozwiązania dla przedsiębiorców - przekształcenia, przeniesienie własności, sukcesja w przedsiębiorstwie; 4. Sukcesja finansowa w Rodzinie - jak się do niej przygotować (2) Rozwiązania dla właścicieli nieruchomości; Rozwiązania dla właścicieli wkładów, lokat bankowych, funduszy inwestycyjnych i innych instrumentów finansowych; Rozwiązania dla właścicieli praw autorskich i praw pokrewnych. 5. Spółki osobowe i kapitałowe Konstrukcje, zabezpieczające dotychczasowych wspólników i rodziny zmarłych wspólników w spółkach osobowych; Konstrukcje, zabezpieczające dotychczasowych wspólników i rodziny zmarłych wspólników w spółkach kapitałowych. 6. Sukcesja finansowa poza rodziną Rozwiązania dla związków partnerskich; Sytuacje szczególne i przykładowe rozwiązania. 7. Sukcesja, planowanie spadkowe i zabezpieczenie kapitału przed nadmiernym opodatkowaniem (1) Rozwiązania podatkowe przy sukcesji przedsiębiorstw - podatek VAT, PIT, CIT, PCC; 8. Sukcesja, planowanie spadkowe i zabezpieczenie kapitału przed nadmiernym opodatkowaniem (2) Sukcesja w przypadku nieruchomości 9. Sukcesja, planowanie spadkowe i zabezpieczenie kapitału przed nadmiernym opodatkowaniem (3) Sukcesja praw majątkowych. Prawa niemajątkowe 10. Sukcesja, planowanie spadkowe i zabezpieczenie kapitału przed nadmiernym opodatkowaniem (4) Podatek od dochodów kapitałowych (podatek Belki) 11. Sukcesja, planowanie spadkowe i zabezpieczenie kapitału przed nadmiernym opodatkowaniem (5) Sytuacja podatkowa w przypadku związków partnerskich 12. Koszty Ustalenie przewidywanych kosztów sukcesji Koszty sukcesji - ćwiczenia praktyczne 13. Finansowanie Finansowanie sukcesji Rozwiązania zabezpieczające - ćwiczenia praktyczne 14. Studium przypadku (1) Omówienie na konkretnym przykładzie sposobów postępowania zabezpieczającego, kalkulacja kosztów, korzyści i zagrożenia. 15. Studium przypadku (2) Omówienie na konkretnym przykładzie sposobów postępowania zabezpieczającego, kalkulacja kosztów, korzyści i zagrożenia.
Karnet Educationis to sposób na znaczące obniżenie kosztów szkoleń (zarówno tych osobistych, jak i firmowych). Dzięki naszemu karnetowi będziesz miał dostęp do zniżek na wszystkie szkolenia dostępne na educationis.pl nieprzerwanie przez 2 lata! więcej>>

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
na stronie organizatora