Kierując się standardami przyjętymi w naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby każda zamówienie odpowiadało Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi płatności i dostawy dostępnymi poniżej- dzięki temu będziesz miał pewność jak przebiega realizacja złożonego przez Ciebie zamówienia.

Zamówienia złożone, opłacone i zaksięgowane do godziny 12:00 najczęściej są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienia opłacone po godzinie 12:00 są realizowane w następnym dniu roboczym.

PŁATNOŚCI

Jedynym dostępnym rodzajem płatności na platformie Educationis jest przedpłata, której możesz dokonać na dwa sposoby:

  • za pośrednictwem systemu PayU- to szybka i sprawdzona forma płatności ciesząca się wieloletnim zaufaniem zarówno firm, jak i ich klientów. Po dokonaniu przez Ciebie przelewu za pośrednictwem PayU pieniądze w krótkim czasie trafiają na nasze konto, a my możemy przystąpić do realizacji Twojego zamówienia
     
  • przelewem tradycyjnym- masz możliwość opłacenia zamówienia za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego na następujące dane:

00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
(ING SA)
TaxNet Spółka z o.o.
ul. Młyńska 13A
43-100 Tychy


DOSTAWA

Zakupione przez Ciebie karnety Educationis wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej na nasz koszt, a więc dostawa dla nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi kosztami. Średni czas dostawy karnetu do Twoich rąk od momentu jego wysłania to 3 – 5 dni roboczych.

Istnieje również możliwość dostawy karnetu za pośrednictwem Kuriera. Jeśli chcesz skorzystać z tej formy dostawy prosimy o kontakt z działem obsługi Educationis za pomocą poczty elektronicznej, okienka chatu lub telefonicznie. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt, a także w stopce.

Pamiętaj jednak, że koszt dostawy Kurierem pokrywasz Ty. Koszt ten ustalany jest bezpośrednio z biurem obsługi Educationis.

Przesyłki zagraniczne: wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów udostępniamy możliwość wysyłki zamówienia poza granice Polski. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z biurem obsługi Educationis.