SORTOWANIE

Samochód w firmie: kompletna instrukcja dla księgowych i przedsiębiorców - e-learning

e-kurs
Online
2018-01-23
356,70 zł
Trudno znaleźć firmę, w której nie byłyby użytkowane samochody - osobowe, dostawcze i ciężarowe. Ich nabycie, a następnie eksploatacja wiążą się z wieloma obowiązkami dokumentacyjnymi i rachunkowymi. Użytkowanie samochodów, szczególnie osobowych, rodzi również wiele komplikacji podatkowych i para podatkowych.
szczegóły

Aporty, połączenia, podziały i inne działania restrukturyzacyjne: aspekty podatkowe - e-learning

e-kurs
Online
2018-01-26
479,70 zł

Coraz więcej podmiotów gospodarczych uczestniczy w różnego rodzaju działaniach restrukturyzacyjnych. Czasami jest to spowodowane konsolidacją w ramach jednej grupy kapitałowej a czasami ma to związek ze zmieniającym się profilem działalności. W każdym jednak przypadku przed rozpoczęciem działań restrukturyzacyjnych konieczne jest przeanalizowanie skutków podatkowych.

szczegóły

ABC optymalizacji podatkowej - e-learning

e-kurs
Online
2018-02-07
356,70 zł
Optymalizacja podatkowa kojarzy się przeważnie z drogimi kancelariami doradztwa podatkowego i korporacjami, które korzystają z ich usług. Tymczasem optymalizacja jest dostępna dla wszystkich - i jesteśmy w stanie przyjąć zakład, że około 80% osób osiągających dochody może dokonać optymalizacji podatkowej we własnym zakresie.
szczegóły

Legalna i zakazana optymalizacja opodatkowania

szkolenie otwarte
Kraków
2018-02-26
725,70 zł
Nadmierne obciążenia fiskalne to zmora każdego biznesu. Niestety z punktu widzenia ekonomii podatki to taki sam koszt obciążający wyniki firmy, jak każdy inny. Warto więc bezwzględnie wiedzieć, jak nie przepłacać podatków.
szczegóły
  • 1