Kliknij, żeby rozwinąć wyszukiwarkę >>
pierwsze pole
raf raf
drugie pole
raf raf
trzecie pole
raf raf
Formularz kontaktowy
szkolenia e-learningowe

E-kursy

Efektywne, kompletne i profesjonalne szkolenia bez wychodzenia z domu, czyli e-learningi. E-kursy to nowoczesna forma nauki stworzona przede wszystkim z myślą o współczesnych ludziach biznesu ceniących możliwość wygospodarowania każdej wolnej chwili. W e-szkoleniach możesz uczestniczyć siedząc pod kocykiem z ciepłą herbatką zawsze wtedy kiedy znajdziesz na to czas- jedyne czego potrzebujesz to komputer.
Wybierz jeden z e-kursów dostępnych w naszej bazie i zacznij naukę już dziś. Nie zapomnij o możliwości skorzystania ze zniżki.
Wybierz jeden z e-kursów dostępnych w naszej bazie i zacznij naukę już dziś. Nie zapomnij o możliwości skorzystania ze zniżki dzięki naszemu karnetowi rabatowemu.

szkolenia dla księgowych

Dla księgowych

Księgowość kojarzona jest przede wszystkim z ciężkimi obliczeniami oraz znajomością różnorakich, często bardzo drobiazgowych przepisów prawa. Dlatego właśnie "dobry księgowy jest zawsze w cenie". Szkolenia dedykowane zarówno początkującym, jak i zaawansowanym księgowym cieszą się nieprzemijającą popularnością- przepisy prawa, w szczególności podatkowego, zmieniają się nieustannie co czyni kursy o tej tematyce zawsze atrakcyjnymi.
Sprawdź szkolenia dla księgowych dostępne w naszej bazie i nie pozwól się zaskoczyć nowym przepisom! Pamiętaj, żeby skorzystać z rabatów.

kursy zawodowe

Kursy zawodowe

W obecnym, szybko rozwijającym się świecie ukierunkowanym na ludzi zdecydowanych i dbających o własny rozwój, doskonalenie zawodowe jest elementem absolutnie niezbędnym dla uzyskania przewagi nad coraz bardziej wymagającą konkurencją na rynku pracy. Z kolei dobrze ukierunkowany rozwój zawodowy osiągany poprzez aktualizację i pogłębianie wiedzy specjalistycznej umożliwia nam osiągnięcie lepszej pozycji zarówno ekonomicznej, jak i społecznej.

20% zniżki z karnetem Educationis
20% zniżki z karnetem Educationis

Zachęcamy do zakupu naszego karnetu szkoleniowego, dzięki któremu będziesz korzystać ze zniżek na szkolenia nawet do 20% przez okrągłe 2 lata!
Rabaty dostępne są na wszystkie kursy i e-szkolenia dostępne na educationis.pl, a ich wysokość podana jest przy każdym szkoleniu.

rozwój umiejętności osobistych

Rozwój osobisty

Pod nazwą rozwój osobisty kryją się wszystkie działania, które powodują, że stajesz się lepszą wersją siebie. Doskonalenie osobiste umożliwia wypracowanie cennych nawyków, które prowadzą do osiągnięcia postawionego sobie celu, skąd już bardzo blisko do wielkich sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Umiejętność zarządzania swoim czasem, radzenie sobie ze stresem czy wytworzenie postawy asertywnej pozwolą Ci efektywnie się rozwijać w drodze do osobistej perfekcji.
Skorzystaj z naszych rabatów i stań się lepszą wersją siebie!

szkolenia sprzedażowe

Dla handlowców

Sprzedaż, Marketing i Obsługa Klienta to działy, na barkach których leży esencja funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, czyli po prostu zyski. Bez sprzedaży nie ma zysków, a bez dobrego marketingu nie ma skutecznej sprzedaży. W znacznej mierze wizerunek firmy determinowany jest przez postawę pracowników tych działów, w szczególności działu obsługi klienta. Wspólna praca działów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta pozwala osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe oraz decyduje o rentowności biznesu.
Skorzystaj z naszych rabatów i wybierz szkolenie dla Ciebie!


szkolenia IT

IT

Komputery i internet przejęły władzę nad światem. Komputery nie tylko dostarczają mnóstwa rozrywki, ale również pozwalają znacząco przyspieszyć i ułatwić codzienną pracę. Jeśli pragniesz zgłębić tajniki najpopularniejszych programów komputerowych, dowiedzieć się jak poruszać się po świecie social media, czy nauczyć się tworzyć ładne grafiki zapraszamy do niniejszego działu. Jeśli pragniesz zgłębić tajniki najpopularniejszych programów komputerowych, dowiedzieć się jak poruszać się po świecie social media oraz internetu w ogóle, czy nauczyć się tworzyć ładne grafiki zapraszamy do niniejszego działu. Pamiętaj! Kup karnet Educationis, żeby skorzystać ze zniżki.

szkolenia dla zdrowia i urody

Zdrowie

Współczesny styl życia pełen pośpiechu i stresów sprawia, że dbanie o własne zdrowie oraz dobrą formę fizyczną jest coraz bardziej istotne i z każdą chwilą zyskuje większą popularność. Zgodnie ze starym powiedzeniem "za pieniądze zdrowia nie kupisz". Im większą uwagę przykładamy do zdrowego trybu życia tym większe mamy szanse na dobre samopoczucie i brak problemów zdrowotnych.
Zrób pierwszy krok w kierunku lepszego życia i zacznij dbać o zdrowie z naszymi szkoleniami z atrakcyjną zniżką dzięki karnetowi rabatowemu.

szkolenia dla kierowników i liderów

Dla Liderów

Pod hasłem Dla Liderów znajdziesz szkolenia skierowane w szczególności do osób zajmujących stanowiska, które wymagają umiejętnego zarządzania ludźmi. Właściwe kierowanie oraz motywowanie ludzi tworzących zespół tak, aby chętnie ze sobą współpracowali to bardzo trudna i wymagająca wytężonych ćwiczeń umiejętność, którą jednak da się (i warto!) posiąść. Dobrze zorganizowany i zorientowany na sukces zespół właściwe zarządzanych ludzi pozwoli skutecznie osiągnąć zamierzony rezultat biznesowy.
Nie przepłacaj - wybierz karnet rabatowy Educationis!

szkolenia Human Resources

Human Resources

Human Resources, czyli zarządzanie zasobami ludzkimi to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin we współczesnym świecie biznesu. W dziale HR podejmowane są kluczowe decyzje dla firmy dotyczące przede wszystkim zatrudniania pracowników, którzy swoją pracą i zaangażowaniem tworzą fundament działalności każdego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne jest umiejętne ich wybranie.