karnet zniżkowy Educationis

Dołącz do bazy szkoleń Educationis
i zdobądź nowych klientów!

karnet zniżkowy Educationis

Zniżki na szkolenia od 5 do 20%.

bezpłatna współpraca

Współpraca z nami nic nie kosztuje.

regularne promocje

Regularne akcje promujące serwis oraz szkolenia.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

Bezpłatna
współpraca

Współpraca w ramach naszej bazy jest bezpłatna, a ponadto to my jesteśmy odpowiedzialni za uzupełnianie oraz aktualizację oferty szkoleniowej naszych Partnerów.

Karnet
zniżkowy

Do korzystania z naszego serwisu zachęcamy za pośrednictwem karnetu zniżkowego, który uprawnia do zniżek na wszystkie szkolenia w bazie - więcej o karnecie tutaj.

Regularne
promocje

W ramach współpracy organizujemy regularną promocję zarówno samego serwisu, jak i szkoleń naszych Partnerów - za pośrednictwem mediów społecznościowych, mailingu i serwisów specjalistycznych.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaką tematykę szkoleń promujecie?

W bazie educationis znajdują się szkolenia o różnorodnej tematyce: od biznesowych, przez kursy zawodowe, aż po szkolenia dotyczące zdrowia i urody. Nie ma więc znaczenia tematyka czy typ (szkolenia otwarte, e-learningi, szkolenia wyjazdowe czy zamknięte) szkoleń organizowanych przez Partnera.

Czy rabaty wynikające z karnetu sumują się z rabatami organizatora?

To zależy od polityki sprzedaży szkoleń poszczególnych organizatorów. Często rabaty wynikające z karnetu zniżkowego łączone są z rabatami za ilość zgłoszonych uczestników, pozwalając uzyskać jeszcze większe korzyści. Aby uzyskać więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony danego organizatora.

Jak nawiązać z wami współpracę?

W pierwszej kolejności zapraszamy na podstronę Informacje dla firm szkoleniowych, na której znajdują się najważniejsze zasady współpracy z nami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o mail lub telefon. Po ustaleniu szczegółów prześlemy propozycję umowy do podpisania i przedstawimy szczegółowe procedury związane ze współpracą.

Kto odpowiada za wprowadzanie opisów szkoleń na stronę?

Opisy dodajemy samodzielnie w biurze obsługi Educationis. Od Partnerów oczekujemy jedynie albo przesłania materiałów w formie elektronicznej albo informacji, gdzie te materiały można pobrać. Aktualizacja szkoleń również odbywa się z poziomu biura obsługi.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI MIĘDZY INNYMI

szkolenia podatki.biz w Educationis szkolenia AVENHANSEN w Educationis szkolenia AKASHA w Educationis szkolenia MATI CONSULTING w Educationis szkolenia AVENHANSEN w Educationis szkolenia EFFEKT w Educationis

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do zapoznania się z draftem umowy - do pobrania tutaj. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - informacje do kontaktu znajdują się w stopce. Pragniemy zaznaczyć, iż stroną umowy jest TaxNet sp. z o.o. - pomysłodawca serwisu educationis.pl oraz właściciel popularnej platformy podatki.biz