karnet zniżkowy Educationis

Wybierz karnet rabatowy Educationis
i korzystaj ze zniżek przez 2 lata!

nawet 20% taniej

Rabaty na wszystkie szkolenia w bazie educationis.pl

szeroka oferta szkoleniowa

Duży wybór szkoleń o różnorodnej tematyce.

zniżki przez 24 miesiące

Możliwość korzystania ze zniżek przez 2 lata!

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

20% zniżki

Karnet rabatowy Educationis uprawnia do zniżek na wszystkie szkolenia dostępne w naszej bazie. Rabaty ustalane są indywidualnie dla każdego szkolenia, a ich wysokość sięga nawet 20%.

Szeroka oferta

Educationis.pl to baza szkoleń o różnorodnej tematyce, w której każdy znajdzie szkolenie dla siebie: od kursów biznesowych, przez szkolenia zawodowe i prawne, aż po kursy rozwijające umiejętności osobiste.

Rabaty przez 2 lata

Karnet zniżkowy jest ważny przez 24 miesiące licząc od daty jego aktywacji, która następuje niezwłocznie po jego zakupie tak, abyś mógł skorzystać z rabatu jak najszybciej.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy z karnetu może korzystać tylko jedna osoba?

Nie – karnet daje korzyść wszystkim osobom zatrudnionym w firmie nabywcy. Osoba, która kupuje karnet Educationis dla siebie jako osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej, może udostępnić go osobom z najbliższej rodziny (małżonkowi, wstępnym, zstępnym) noszącym to samo nazwisko. Oznacza to możliwość bardzo wyraźnego zmniejszenia kosztów szkoleniowych.

Czy rabaty wynikające z karnetu sumują się z rabatami organizatora?

To zależy od polityki sprzedaży szkoleń poszczególnych organizatorów. Często rabaty wynikające z karnetu zniżkowego łączone są z rabatami za ilość zgłoszonych uczestników, pozwalając uzyskać jeszcze większe korzyści. Aby uzyskać więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony danego organizatora.

Ile kosztuje karnet?

Karnet kosztuje 290 zł. Cena obejmuje rabaty na szkolenia przez 24 miesiące oraz wsparcie informacyjne ze strony naszych pracowników. Po okresie 2 lat karnet można opłacić ponownie.

Wsparcie informacyjne - co to takiego?

Każda osoba korzystająca z karnetu może zwrócić się do nas o przesłanie oferty dotyczącej dostępnych szkoleń o interesującej ją tematyce. Ilość tematów jest dowolna, a kryteriami mogą być wysokość zniżki, termin, lokalizacja itd.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI MIĘDZY INNYMI

szkolenia podatki.biz w Educationis szkolenia AVENHANSEN w Educationis szkolenia AKASHA w Educationis szkolenia MATI CONSULTING w Educationis szkolenia AVENHANSEN w Educationis szkolenia EFFEKT w Educationis

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻEK NA SZKOLENIA JUŻ TERAZ

Kup karnet Educationis, żeby korzystać z rabatów na szkolenia. Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki, aby odnaleźć szkolenie o interesującej Cię tematyce, a następnie zapisz się na nie ze zniżką nawet do 20%.